UPOZORNĚNÍ! Server evropa.adam.cz není dále aktualizován a zde uvedené informace slouží k archivním účelům. Aktuální informace a nabídky zahraničních akcí, seminářů, kursů apod. jsou nyní k dispozici na adrese http://zahranici.crdm.cz/.


EVROPA.ADAM.CZ - informační server o mládeži v Evropě

Mapa slouží jako rozcestník po Vaší cestě Evropou.
Klikněte na některou zemi a získáte o ní bližší informace.

Česká republika Slovensko Rakousko Lichtenštejnsko Německo Lucembursko Belgie Nizozemí Švýcarsko Dánsko Polsko Slovinsko Chorvatsko Maďarsko Bosna a Hercegovina Irsko Rusko Ukrajina Moldávie Srbsko Albánie Bulharsko Estonsko Lotyšsko Litva Bělorusko Řecko a Kypr Itálie, Malta, San Marino a Vatikán Francie a Monako Itálie, Malta, San Marino a Vatikán Rumunsko Francie a Monako Španělsko Portugalsko Španělsko Velká Británie Norsko Island Švédsko Finsko Rusko Černá Hora Makedonie Andora

Doporučené odkazy:

Borovice Adam Majáky
Informační centrum pro mládež Euroskop Stránky Českého rozhlasu pro děti

Server EVROPA.ADAM.CZ si klade za cíl informovat mladé lidi v České republice o možnostech, které se jim naskýtají v celé Evropě - od nabídek účasti na mezinárodních akcích, na seminářích a školeních - přes informace o mládeži v jednotlivých zemích - až po užitečné linky a kontakty.

Projekt realizuje Česká rada dětí a mládeže jako otevřený informační servis, jenž prochází neustálým vývojem, aby odpovídal očekávání návštěvníků. Náměty a připomínky směrujte na adresu crdmintr@adam.cz. Předem Vám děkujeme za spolupráci.


Akce - Organizace - Vzdělávání - Cestování - Odkazy - Projekty - Témata


Pokud se vám tento server líbí, můžete na něj na vaše stránky umístit odkaz pomocí jednoho z následujících tlačítek.

Evropa.adam - tlačítkoEvropa.adam - tlačítko